Close

ANDĚLSKÉ VLOČKY

Jedná se o pečené müsli, které je vyráběné ručně z kvalitních surovin.

Müsli je záměrně vyráběné z jemně mletých ovesných vloček a i ostatní suroviny jsou opracovány na malé kousky, aby vše při vložení do úst vytvořilo jedinečnou harmonii chutí.

Andělské vločky byly prvním výrobkem, který jsem si začal doma vyrábět. Chtěl jsem připravit kvalitní, rychlé a vyvážené snídaně plné obilovin, ovoce a oříšků, bez použití bílé mouky a bílého cukru, které tělo zbytečně zatěžují. Zjistil jsem, že důvodem,  proč lidé ráno nesnídají, je složitá a časově náročná příprava. Proto jsem se snažil o vytvoření takové snídaně, aby byla vyvážená a pro přípravu časově nenáročná. Andělské vločky stačí jen zalít vodou, mlékem nebo si je nasypat do jogurtu, nechat dvě minuty odstát a snídaně je hotová.

Po krátkém čase jsem se pustil i do dalších příchutí a dnes mám pro vás v nabídce pět druhů těchto skvělých müsli. Z toho je jeden druh i pro vegany. Andělské vločky jsou slazené včelím medem nebo čokoládou.

Tato skupina výrobků má svou jedinečnou a nezaměnitelnou mandalu, podle které je jistě poznáte.

Nabídka Andělských vloček

 

Andělské vločky – s oříšky a ovocem


 

Složení:

ovesné vločky 54%, med, rozinky 7,8%, slunečnicový olej, špaldové klíčky, kešu ořechy 3,1%, brusinky– klikva velkoplodá 3,1% (klikva, cukr, slunečnicový olej, regulátor kyselosti: kyselina citronová, bezinkový ovocný koncentrát), pšeničné klíčky, švestky 2,4% (švestky, konzervant: sorban draselný), jablka 2,2%, meruňky 2,2%, sušené datle 2,2%, hrušky 2%, mandle 1,6%, vlašské ořechy 1,6%, lískové ořechy 1,6%

Váha 350 g   /   cena   98 Kč

Váha 700 g   /   cena 188 Kč

Zpět na nabídku vloček

Andělské vločky – jablíčkové se skořicí


 

Složení:

ovesné vločky 54%,sušená jablka 11%, med, rozinky (rozinky, slunečnicový olej), sušené švestky (švestky, konzervant: sorban draselný), slunečnicový olej, špaldové klíčky, kešu ořechy, pšeničné klíčky, vlašské ořechy, skořice 0,3%.

Váha 350 g   /   cena 111 Kč

Váha 700 g   /   cena 216 Kč

Zpět na nabídku vloček

Andělské vločky – čokoládové
Složení:

ovesné vločky 55,3%, mléčná čokoláda 16,6% (cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka, mléčný tuk, lískooříšková pasta, emulgátor: slunečnicový lecitin, aroma), mandle, rozinky (rozinky, slunečnicový olej), kešu ořechy, pšeničné klíčky, slunečnicový olej, špaldové klíčky, hořká čokoláda 2,8% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma)

Váha 350 g   /   cena   99 Kč

Váha 700 g   /   cena 191 Kč

Zpět na nabídku vloček

Andělské vločky – s hořkou čokoládou


 

Složení:

ovesné vločky 55,3%,hořká čokoláda 19,3% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma), mandle, rozinky (rozinky, slunečnicový olej), kešu ořechy, pšeničné klíčky, slunečnicový olej, špaldové klíčky.


Váha 350 g   /   cena   99 Kč

Váha 700 g   /   cena 191 Kč

Zpět na nabídku vloček

Andělské vločky – kokosové s brusinkami

 


Složení:

ovesné vločky 51,2%, brusinky – klikva velkoplodá 15,3% (klikva, cukr, slunečnicový olej, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, bezinkový ovocný koncentrát), med, kokos 7,7%, slunečnicová semínka, slunečnicový olej, pšeničné klíčky, špaldové klíčky, kešu ořechy.

Váha 350 g   /   cena   86 Kč

Váha 700 g   /   cena 165 Kč

Zpět na nabídku vloček