Close

ANDĚLSKÉ VLOČKY - PEČENÉ MÜSLI

Jedná se o pečené müsli, které je vyráběné ručně z kvalitních surovin.

Müsli je záměrně vyráběné z jemně mletých ovesných vloček a i ostatní suroviny jsou opracovány na malé kousky, aby vše při vložení do úst vytvořilo jedinečnou harmonii chutí.

Andělské vločky byly prvním výrobkem, který jsem si začal doma vyrábět. Chtěl jsem připravit kvalitní, rychlé a vyvážené snídaně plné obilovin, ovoce a oříšků, bez použití bílé mouky a bílého cukru, které tělo zbytečně zatěžují. Zjistil jsem, že důvodem,  proč lidé ráno nesnídají, je složitá a časově náročná příprava. Proto jsem se snažil o vytvoření takové snídaně, aby byla vyvážená a pro přípravu časově nenáročná. Andělské vločky stačí jen zalít vodou, mlékem nebo si je nasypat do jogurtu, nechat dvě minuty odstát a snídaně je hotová.

Po krátkém čase jsem se pustil i do dalších příchutí a dnes mám pro vás v nabídce pět druhů těchto skvělých müsli. Z toho je jeden druh i pro vegany. Andělské vločky jsou slazené včelím medem nebo čokoládou.

Tato skupina výrobků má svou jedinečnou a nezaměnitelnou mandalu, podle které je jistě poznáte.

Nabídka Andělských vloček

 

Andělské vločky – s oříšky a ovocemSložení:

ovesné vločky 54%, med, rozinky 7,8%, slunečnicový olej,  kešu ořechy 3,1%, brusinky– klikva velkoplodá 3,1% (klikva (55-70%), jablečný koncentrát (33-48%), slunečnicový olej (0,1-1%)), pšeničné klíčky, švestky 2,4%, jablka 2,2%, meruňky 2,2%, sušené datle 2,2%, hrušky 2%, mandle 1,6%, vlašské ořechy 1,6%, lískové ořechy 1,6%

Váha 420 g   /   cena 165 Kč

Zpět na nabídku vloček

Andělské vločky – s jablíčky a skořicí


 

Složení:

ovesné vločky 54%, sušená jablka 11%, med, rozinky (rozinky, slunečnicový olej), sušené švestky, slunečnicový olej,  kešu ořechy, pšeničné klíčky, vlašské ořechy, skořice 0,3%.


Váha 420 g   /   cena 185 Kč

Zpět na nabídku vloček

Andělské vločky – čokoládové
Složení:

ovesné vločky 55,3%, mléčná čokoláda 16,6% (cukr, kakaové máslo, sušené odstředěné mléko, kakaová hmota, sušená sladká syrovátka, mléčný tuk, lískooříšková pasta, emulgátor: slunečnicový lecitin, aroma), mandle, rozinky (rozinky, slunečnicový olej), kešu ořechy, pšeničné klíčky, slunečnicový olej, špaldové klíčky, hořká čokoláda 2,8% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma)

Váha 420 g   /   cena 169 Kč

Zpět na nabídku vloček

Andělské vločky – s hořkou čokoládou


 

Složení:

ovesné vločky 55,3%,hořká čokoláda 19,3% (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma), mandle, rozinky (rozinky, slunečnicový olej), kešu ořechy, pšeničné klíčky, slunečnicový olej, špaldové klíčky.


Váha 420 g   /  cena 169 Kč

Zpět na nabídku vloček

Andělské vločky – kokosové s brusinkami

 


Složení:

ovesné vločky 51,2%, brusinky – klikva velkoplodá 15,3% klikva (55-70%), jablečný koncentrát (33-48%), slunečnicový olej (0,1-1%)), med, kokos 7,7%, slunečnicová semínka, slunečnicový olej, pšeničné klíčky, kešu ořechy.


Váha 420 g   /   cena 153 Kč

Zpět na nabídku vloček