Close

ZAVAŘENINY

Jako malý kluk jsem rád sledoval svou babičku, když vyráběla marmelády a kompoty. Všechno to krásně zralé a voňavé ovoce se vší péčí vypeckovala a s láskou pěchovala do sklenic nebo jej rozvářela v kastrolu a vyráběla úžasné a chutné zavařeniny. Vždy jsem obdivoval její umění a lásku k vaření. Dlouhou dobu jsem si lámal hlavu, jak je to s tím zavařováním? Až mi to jednou nedalo a vyrobil jsem svou první zavařeninu. Rád experimentuji a proto mi mango, ananas a kiwi přišlo dost dobrý. Mám z ní opravdu radost, jelikož je velmi chutná, svěží a lahodná.  Věřím, že obohatí chuťové pohárky i vám. 

Další ze zavařenin je z Portugalských pomerančů, které jsou velmi šťavnaté, plné svěžesti, slunce a bez chemického ošetření. 

Poslední v řadě zavařenin je švestková s mákem, tu mám moc rád na čerstvě upečenou housku s máslem. 

NABÍDKA ZAVAŘENINZAVAŘENINA Z KIWI, ANANASU A MANGA

Je velmi lahodná sladkokyselá s jemnou vůní a chutí manga. Určitě si na ní pochutnáte v kombinaci s palačinkami, pečivem, kaší nebo sýry.


Složení: kiwi 38,5%, ananas 25,6%, mango 25,6%, třtinový cukr, citronová šťáva, želirovací látka- citrusový pektin


Váha 250g / cena 159Kč


ZPĚT NA NABÍDKU ZAVAŘENIN
ZAVAŘENINA Z PORTUGALSKÝCH POMERANČŮ

Její chuť je  lahodná, sladkokyselá s příjemných nádechem jemné hořkosti. Výborně se hodí na pečivo, koláče, dorty, rolády nebo k tvarohovým a tvrdým sýrům. 


Složení: pomeranče 62%, třtinový cukr, pomerančová kůra, citronová šťáva


Váha 245g/ cena 161Kč


ZPĚT NA NABÍDKU ZAVAŘENIN
ŠVESTKOVÁ ZAVAŘENINA S MÁKEM

Tato zavařenina je příjemné sladkokyselé chuti po švestkách s voňavou chutí a vůní po máku. Hodí k čerstvému pečivu, do jogurtů, müsli nebo na nedělní koláč.


Složení: švestky 54,7%, cukru, mák modrý 7,3%, med, rum, citrusový pektin, kůra z pomerančů.


Váha 245g/cena 141Kč


ZPĚT NA NABÍDKU ZAVAŘENIN